De dag wordt gestart bij het verhuurkantoor (Lutontie 3, Saariselkä). Daar ontvang je alle benodigde winterkleding voor de excursie.
Vervolgens rijden we met de auto 12 km door de prachtige Arctische wildernis richting het privémeer, Taimenjärvi.
Bij aankomst bij het meer geeft de gids uitleg over ijsvissen en daarna ga je samen vissen. Tijdens de excursie serveren ze warme koffie en thee bij het meer. Daarnaast kun je genieten van de stilte van de Arctische natuur en de frisse lucht inademen.
Aan het einde van de excursie rijden we terug naar Saariselkä, waar we rond 14:00 uur aankomen.
Wat is inbegrepen?
- Ervaren gids
- Vervoer per auto
- Instructies voor ijsvissen
- Koffie en kaas-toast
- Alle benodigde uitrusting tijdens de safari (overall, bivakmuts, schoenen en handschoenen)
Belangrijke informatie
- We vragen je om ons te informeren als je voedselallergieën of een speciaal dieet hebt. Om veiligheidsredenen verzoeken we je ook contact met ons op te nemen als je een aandoening hebt die invloed kan hebben op je deelname aan de excursie (bijvoorbeeld astma, diabetes of epilepsie).
- We reizen per auto vanuit Saariselkä, maar er is een korte wandeling van ongeveer 0,5 kilometer naar het meer.
Wat neem je mee?
- Goede basis van warme kleding
- Eigen persoonlijke medicatie









