Dit kleinschalige hotel is gelegen op een top locatie. Het hotel ligt aan de rand van het Miami Art Deco District aan Ocean Drive ter hoogte van de vijfde straat, dit is het begin van het populaire gedeelte van Ocean Drive. Het strand vind je op nog geen vijf minuten lopen van het hotel. Verder is het ongeveer 15 minuten lopen naar Lincoln Road met de gezellige restaurants en Washington avenue met de vele clubs. Dit is een leuke wandeling langs de kleurrijke Art Deco gebouwen en gezellige terrasjes.
Sfeer
 Het hotel bestaat uit twee  aan elkaar geschakelde kleurrijke Art Deco gebouwen. Sinds 2013 beschikt  het hotel ook over een derde gebouw, hierin zijn de appartmenten van  het hotel gelegen. Ocean Five is een prima hotel als  je van een klein en  knus hotel houdt. Ook als je in de buurt van het strand en van Ocean  Drive wilt verblijven dan is het Ocean Five zeker een aanrader.
Faciliteiten
 Het hotel beschikt over een restaurant genaamd Pappa & Ciccia. Dit is een  Italiaans georiënteerd restaurant met een zeer stijlvolle inrichting en  een uitstekende wijnkaart. Dit restaurant is open voor ontbijt, lunch en  diner. Naast het restaurant vind je de lobby met receptie. Verder is er  door het gehele hotel draadloos internet beschikbaar. 
Kamers
 Het hotel beschikt over 56 kamers die in een Mediterrane stijl zijn  ingericht. Ze beschikken over een of twee tweepersoonsbedden,  airconditioning, I-pod docking station, radio, televisie en  strijkfaciliteiten. In de badkamer wordt veel gebruik gemaakt van  natuursteen, deze beschikt over een douche, toilet en föhn.
Appartementen
 In het gebouw wat naast het parkeerterrein is gelegen zijn de  appartementen gevestigd. Je meldt je bij de receptie van het  hoofdgebouw en vervolgens wordt je naar het appartement gebracht. De  appartementen zijn voorzien van twee tweepersoonbedden, eettafel, tv,  telefoon en volledig ingerichte keuken. De badkamer is voorzien van een  bad en/of douche, toilet en föhn. Je verblijft in een soort van studio en  hebt dus geen aparte slaapkamer.
Parkeren: beperkte parkeermogelijkheden mogelijk op het parkeerterrein van het hotel tegen betaling van circa $ 25 per nacht. Indien deze parkeerplaats vol is kan je parkeren op een van de vele parkeerterreinen in Miami Beach.


