€50,- online boekingskorting! Boek nu
Algonquin Provincial Park - Ontario - Canada - Doets Reizen

Very VIP reizen Algonquin Provincial Park, Canada

Oog in oog met elanden!

Bekijk ons reisaanbod
Ervaar Algonquin Provincial Park met Doets Reizen

Altijd op de eerste rij, Very VIP.

Op de beste plekken de allerbeste ervaring.

Jouw reiswens. Onze missie.

Over Algonquin Provincial Park

Het Algonquin Provincial Park is het grootste, oudste én beroemdste natuurgebied van Ontario Canada. Hier vind je ongerepte moerasgebieden, het hoefijzervormige Canadese Schild en beboste heuvels met uniek wildlife, zoals schildpadden, herten, elanden en beren. Algonquin is ook een waar kano walhalla met duizenden meertjes en iconische rode boten die je, via handige portages over de eilandjes, van meer tot meer kunt dragen. Staat een échte Canadese Indian Summer op je bucketlist? Dan is het Algonquin Provincial Park met haar spectaculaire kleurenpalet zeker de place te be!

Jouw avontuur in Algonquin Provincial Park begint hier

Niagara Falls - Ontario - Canada - Doets Reizen
ivanaf2.417,-
16 dagen

Autorondreis Oost-Canada

  • Alle favorieten van Oost-Canada in één reis
  • Avontuurlijk
  • Ideale mix van steden en natuur
Toronto - Ontario - Canada - Doets Reizen
ivanaf2.220,-
17 dagen

Camperreis Oost-Canada

  • Inclusief vlucht, camper en campings
  • Veel wildlife in Oost-Canada
  • Start en einde in Toronto
Elmhirst's Resort - Keene - Ontario - Canada - Doets Reizen
ivanaf2.340,-
20 dagen

Droomreis Oost-Canada

  • Bezoek aan Bruce Peninsula National Park
  • Niagara Falls
  • Relaxte reis

Ik ben verliefd geworden op Quebec City.

Schipper, J.

Ik ben verliefd geworden op Quebec City. Wat een verrassing, bedankt Mrs. Canada!

1 keer de koffer uitpakken was heerlijk!

Jos uit Alkmaar

We hebben enorm genoten van onze camperreis door Oost Canada. We vonden het heerlijk om niet uit de koffer te hoeven leven. Ook de natuur heeft ons zeer positief verrast. Qua stad kan ik iedereen aanraden om Quebec City te bezoeken. We maakte deze reis in juli, dus hebben alle campings vooraf geboekt. Het uitzoeken van de leukste campings vonden we leuk en zorgde ervoor dat we al veel kennis hadden gekregen voordat we het vliegtuig in stapte. 

Ontzettend mooi uitzicht!

Familie Antens

Wij gingen met de hele familie eind september naar Oost Canada voor onze droomreis. Wat een ervaring, zo mooi! Omdat je eind september gaat zie je op sommige plekken al een beetje de herfstkleuren naar boven komen wat nog meer sfeer geeft aan dit prachtige gebied!

E-mailadres

i

Persoonlijk advies

i

WhatsApp

i

Telefoon

i
Logo Doets Reizen Canada
Algonquin Provincial Park